| Aia cu cap mare a întrebat:

Hei TPU big grin
Am si eu o intrebare legata de photoshop cs3... Am vazut intr-un tutorial de pe creativemonkeyz, ca atunci cand se deschidea o noua imagine (pe langa background), aparea sus o bara in care erau ambele imagini, una langa alta.Cand incerc si eu sa deschid o noua imagine, imaginea de background se inlocuieste cu cea pe care incerc sa o deschid. De ce? in tutorial se pastrau ambele, fara a se inlocui reciproc.
Dau FUNDA celui mai bun raspuns! happy Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| TheFeeye a răspuns:

Pai nu se inlocuiesc,
http://i923.photobucket.com/......nded_1.png
Exista ' -, patratul ala, si x ' de 2 ori sus pentru tot programul, programul, si doar pentru o 'imagine'. Tui dai pe 'patratul' de jos, ar trebui sa iti apara ambele imagini.
Sper ca ai inteles, nu am stiut cum sa iti explic :)).
Sau ma rog sper ca am inteles eu ce ai vrut tu sa zici.

| Aia cu cap mare explică:

Nu, din pacate nu ai inteles la ce m-am referit, dar multumesc oricum de incercare...laughing

| TheFeeye a răspuns:

Poti sa imi dai linkul, si sa-mi spui mintul din clip ( banuiesc ca era un clip )?
Poate te pot ajuta, daca vrei.