| otilikapostolik a întrebat:

Hei, TPU! D e ziua mea vreau sa fac o petrecere in pijama! e pe 16 februarie si fac 12 ani. nu prea stiu ce jocuri sa jucam fiind ca o sa fim 6 fete. va rog sa nu imi dati site-uri... FUNDA

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Faceti karaoke.

| IsabelaIssa a răspuns:

De ce nu luati si un baiat sau doi? E mai interesant asa. Puteti juca ceva pe pedepse.winking

| otilikapostolik explică:

Mersi pentru raspunsuri, dupa ziua mea am sa aleg un raspunsul castigator

| GGUESS a răspuns:

Sticluta laughing

| bogdiy a răspuns:

Monopoly; caraoke stiu eu ce va place voua sa faceti cand va strangeti la un locwinking

| Panda10213 a răspuns:

Pai :bataie q perne, barfa, uitat la televizor, mancae proasta, stati treze pana dimineata, farse la telefon, adevar si provocare etc. Funda?