| Sooph a întrebat:

Hei, TPU! big hug
Imi spuneti si mie o cura de slabire fara infometare! [ prefer sa fie pe baza de fructe si legume ]...
[ FUNDA! :* ]

Răspuns Câştigător
| papusikatha a răspuns:

Mult sport, renunta la paine, sucuri si dulciuri, abdomene dimineata si seara, incepi cu cate 5 abdomene in 3 serii, in fiecare zi cresti treptat cu cate 5 abdomene. Am mai aflat un secret, mananca din castroane mici si adanci cu lingurinta, te saturi mai repede si mananci mai putin, am citit undeva ca fiecare persoana se straduie sa manance tot ce are in farfurie.

1 răspuns:
| MescaMascalina a răspuns:

Am spus-o si o repet laughing Grepfrutul e cel mai bun fruct care ajuta la slabire. Poti manca ce doresti, in cantitati rezonabile (nu industriale/laughing cu conditia ca dupa fiecare masa sa mananci o jumatate de grepfrut. Eu am slabit 5kg asa in 2 saptamani:*