| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU daca porti chiloti stramti noaptea nu iti mai creste bine " penisul"?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Noaptea de regula iti iei cele mai comode haine pe tine, corect? nu vrei niste chiloti cu elastic exagerat de tare care sa te stranga, o bluza care se ridica in permanenta sau niste pantaloni care iti acopera doar ....ma rog, nu trec la detalii. Corpul tau se dezvolta cum crede el de cuviinta, nu pentru ca il tii in chiloti cu puf sau sau chiloti de bumbac. Pe net scrie ca fertilitatea barbatului nu este influentata de lenjeria care o poarta, asta ar trebui sa te preocupe, ce e la interior, nu la exterior. Te dezvolti atat cat se dezvolta corpul. Deci nu iti mai face atatea griji, insa pentru tine, ca sa stai fara griji, evita lenjeria aia stramta. E vara, e cald, dormi si tu in boxeri, asa stai si fara stres, si comod. Pa pa!

4 răspunsuri:
| Daadad a răspuns:

O porcarie.**** iti creste cu cat cresti si tu.

| DarkBlood32 a răspuns:

Altă aberaţie. yawn Nu.

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Iti creste in continuare, stai linistit. Dar ti-as sugera sa nu poti chiloti mulati daca nu vrei sa iti strangulezi/sugrumi testiculele(****).

| Adic45 a răspuns:

Nu-ti mai creste tie creierullaughing...tu ai pus intrebarea asta la misto?