| maryy3 a întrebat:

Daca profa de muzica trece o nota in catalog poate sa o mai șteargă (adică vineri am avut muzica și azi am aflat nota)? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca o poate sterge, daca are un motiv intemeiat pentru aceasta, de ex. ca a gresit nota sau a gresit elevul.

3 răspunsuri:
| Softe a răspuns:

De sters nu o poate sterge, dar o poate anula directorul scolii explicand-ui ca a fost o greseala si se poate rezolva cu o stampila de la acesta.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu crezi că ai obținut nota în glumă? Decizia e luată, nu ți-o va șterge!

| magda09 a răspuns:

Din cate stiu eu, o nota nu se poate sterge din catalog, doar daca profesorul are un motiv foarte bine întemeiat si bineînțeles cu acordul directorului