| Mélancolie a întrebat:

Hei TPU, de ceva timp imi ies niste cosuri pe fund, de la statul jos, blugi, etc. Si as vrea sa va intreb daca ar fi indicat sa incerc crema de galbenele pentru a le face sa dispara?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Incearca gelul de dus de la avon pentru cosuri. Eu am pe brate cateva si imi trec.

| Ineys a răspuns:

Nidoflorul nici atat, ala este pentru inflamatii. Cosurile nu sunt inflamatii.
Mai bine le lasi, ca or sa-ti treaca ele... Si nu cred ca... te deranjeaza asa rau, pana la urma sunt pe fund, deci nu sunt vizibile. whistling.
Daca tot vrei sa faci ceva, du-te la dermatolog.

| madalinax6 a răspuns:

Nu stiu la ce te-ar ajuta crema de galbenele...Eu ti-as sugera Nidoflorul happy