| OohAnamaria a întrebat:

De duminica urmatoare incep meditatiile la mate cu o alta profesoara, nu cu cea de la scoala.Problema este ca cea de la scoala se va supara si nu se va comporta cu mine ca pana acum.Ce pot sa fac in situatia asta?

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Alegerile in viata trebuie sa ti le faci dupa bunul plac, dupa cum consideri ca iti este tie bine, nu dupa parerile altora sau impuse de altii. Sa se supere, sunt banii tai, alegerea ta. Daca iti face probleme din cauza asta sa te duci cu parintii la director.

| aXy99 a răspuns:

De ce s-ar supara? Nu e treaba ei. Eventual, nu ii spune.