| Annie17 a întrebat:

De mai mult timp imi place de un baiat de la mine din clasa, dar nu pare genul care sa vrea o relatie serioasa.Nu ar fi o idee buna sa-i zic, deoarece ar crede ca fac glume pe seama lui sau le-ar spune celorlalti, care ar face acelasi lucru.Mi-sa mai propus si sa ma apropii de el dar, de obicei, un baiat nu poate vedea o prietena foarte buna ca mai mult decat o prietena. Orice sfat este de folos. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| EugenShiAtat a răspuns:

Eu fiind baiat am niste idei sincer incearca sa te apropii de el gen sa il aprobi la niste chesti de care nai habar jocuri, masini etc... si incearca dupa vreo 2-3 zile sa ii spui