| ZoeZ a întrebat:

Deci Bff-ului meu ii place de un tip super dragut care pare de treaba dar va zic eu ca nu e! Si baiatul asta o place si vor sa fie impreuna si eu ii tot zic sa nu fie impreuna ca intram doar in a 7-a si suntem prea mici. Ea a spus ca sunt geloasa si ca mereu sunt fata aia "cuminte" care n-are ce face cu baietii. Ei i-am spus ca baiatul nu e de treaba fiindca tipul asta a mai fost cu o fata din clasa dar a parasit-o ca fetei respective i-a aparut un cos pe frunte.Baiatul asta se crede cel mai smecher ca parintii lui au bani si se ia de toti care stau la apartament. Eu ii tot spun in continuu si ea nu ma crede si tot spune ca e foarte dragut si bogat si ca n-are cum sa faca asa ceva si ca sunt doar CEA MAI GELOASA FATA! Eu nu stiu ce sa-i mai fac. Ajutor va rog! Dau funda! PROMIT!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Buna Zoe! Nu-i face absolut nimic. Las-o sa vada pe pielea ei ca ai avut dreptate prin ceea ce ziceai. Nu o sa dureze mult si o sa realizeze ce tip de baiat este acela atunci cand o sa-i apara si ei vreun cos.
Las-o sa invete din propriile greseli. Este cel mai mare bine pe care i-l poti face in aceasta situatie. Oricum nu te va asculta intrucat tanjeste dupa banii si corpul baiatului.
Ea o sa spuna in permanenta ca esti geloasa...nu te va baga in seama...mai bine nu te bagi. Tu ai avertizat-o!
Ce sa-i faci mai mult? Lasa asa, ti-ai facut datoria de prietena.
Succes!

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Las-o să se înveţe minte.

| RAY a răspuns:

Fetelor le plac baieti rai, ce te bagi in gusturile fetei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

las-o, ea o să sufere.