| Anonima9182anonima9182 a întrebat:

Hei TPU
Deci chiar am nevoie de ajutor
Cine imi poate spune de ce nu ma simt confortabil mergand cu bratele pe langa corp? Simt ca trebuie sa fac ceva cu mainile..nu stiu.
Cum pot "repara" asta?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PorianDopa a răspuns:

Tine de bodylanguage, cand mergi cu bratele pe langa corp inspiri incredere, siguranta. De obicei societatea nu incurajeaza acest comportament, e un pas prea mare, se repara incet incet, incepand sa te uiti in ochii oamenilor si tot asa, mai multe detalii daca vrei in privat