| KidduHerexD a întrebat:

deci./daca am cont pe facebook cum imi pot face proflilu` privat?
si cum pot vedea daca e deja privat?
help me plss! dau funda si vot:X

Răspuns Câştigător
| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Buna. Deci : intrii sus in dreapta la contul meu. si dai setari de confidentialitate.
Iti va aparea.: Toată lumea
Prietenii prietenilor
Prieteni
Recomandat
Personalizat.
Si dai personalizat.

2 răspunsuri:
| Roxana110824 a răspuns:

Dai la contul meu, apoi la setari de confidentialitate, apoi iti apare o lista in stanga cu toata llumea, prietenii prietenilor iar tu dai la personalizat.
apoi dai la personalizeaza setarile si dai la fiecare doar pentru prieteni sau cum vrei tubig grin
Vezi acolo.
apoi dai schimba setarile iar dupa ca sa iti veti profilul cum il vede altcineva dai la previzualizeaza profilul
Funda!

| мαяιє a răspuns:

Dai unde scrie "contul meu" apoi dai la "setari de confidentialitate" si acolo ai mai multe optiuni. Trebuie sa dai unde scrie "confidentialitate" dai click "pe administreaza" dupa dai la "personalizarea setarilor" si bifezi tu cine vrei sa iti vada profilul. Succes!