| Bonca_Liana_2000 a întrebat:

Deci mâine am vorbit cu un prieten ca îmi va face așa zisa cunostinta cu un băiat care pare foarte drăguț. E cu 2 ani mai mare. Și am vb cu colegul meu așa : ca mâine când noi avem romana în 80, ei în 21 sa mergem la eI și sa îi spună ca "Ea îi Lia și nu știu ce ". Și cam cum as putea intra în vorba cu el sa nu par ciudata pentru ca mi s-a mai întâmplat ăsta și nu vreau sa se repete. Cam ce as putea discuta? El îi genul de băiat popular, și are Iphone 6 plus nu știu dacă contează. Ce sa fac ca sa îi atrag atenția și sa nu par handicapata?

1 răspuns:
| Aexandra69 a răspuns:

Fi tu însuți. Asta e tot ce contează. Nu trebuie sa pari in fata lui ceva ce nu esti. Daca el te va place, te va place pentru ceea ce esti nu ceea ce incerci sa fi.