| patrik986 a întrebat:

Deci sunt la liceu si mă salută în fiecare zi o fata cu o clasa mai mică decât mine și faza e ca în viața mea nu am vorbit sau salutat-o vreodata laughing Mă place oare? Imi place de ea dar nu stiu daca simte si ea la fellaughing...si eu sunt mai rușinos de felul meu să mă bag in seama cu ealaughing

Răspuns Câştigător
| MariaDinBihor a răspuns:

Ai putea sa incerci sa vorbesti cu ea pe Facebook si sa ai incepi o conversatie, dupa poti zice daca vrea sa manince cu tine la ora de prinz?‍♀️ Si de acolo incet incet va faceti prieteni si tu prinzi tupeu.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca te place. E super daca te saluta, poti odata cand te saluta sa o opresti s-o intrebi ce face si sa vorbiti. La tine pasu greu e facut.

| Demetrov a răspuns:

Esti barbat, lasa rusinea si du-te la ea. Ori te place, ori te admira, una din doua.

| WsTiger a răspuns:

Afla si tu cum o cheama de la colegi si dai un mesaj pe Facebook daca zici ca esti rusinos sa ii zici in fata, o inviti la un suc si de acolo te descurci tu happy.