| Wolfix a întrebat:

Hei, TPU, din nou! Deci, am in clasa o fata care e emo si e si bisexuala. Am observat ca, in ultimul timp, se da la mine. Cum fac sa nu se mai dea la mine?

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Îi zici pur şi simplu să te lase în pace.

| Morrígu a răspuns:

Ar trebuii sa vorbesti cu ea deschis si sa-i spui ca nu esti interesata, este cel mai corect si politicos.

| geoif a răspuns:

laughing Pai, zi-i profei sa te mute mai departe....Sau, cel mai simplu ar fi sa ii spui sa te lase in pace(si sa ii explici de ce nu vrei sa vorbesti cu ea- sinceritatea o sa te salveze mereeuuu!)