| Dariana1999 a întrebat:

Din prima va spun ca dau FUNDA! Deci, eu cu un baiatamavut o relatie. dar nu stiu daca a fost asa. de 1 an...dar noine placeam de mai demult.nu a fostchiar a rel pentru ca daca vroiamsai spun ceva iizicam surorii lui sa-i zica si ella fel..acum de ceva timpneam despartit. nu ca am vreaodata impreuna. e..si imi zice(prin sora lui) ca vrea sa ne impacam) peste 2 zile aflu ca e cu alta... DECI: as vrea sa-l fac sa se indragosteasca iar(ca acum nu cred ca ma maiiubeste). NU VREAU RASPUNSURI GEN:,, DAR DE CE L-AI MAI VREA INAPOI.

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Lasă-l să se întoarcă singur. Dacă te rogi de el, o să creadă că eşti prea insistentă, că eşti moartă după el şi i se urcă la cap. Între timp, ocupă-ţi timpul lucrând la gramatica ta. Apoi vei cunoaşte să cum şi când să oferi o replică, la momentul potrivit.

| DarthRevan a răspuns:

Pai fetele astea au multe drame tampite, si nu se concentreaza asupra prezentului, adica pe ce se intampla acum si cauta scuze ca ele sunt in depresie si sufera. Prostii nu exista sa ceva decat in creier, parerea mea este ca nu ai cum sa-l faci sa se indragosteasca iar.Deoarece dragostea este ceva dar iubirea este cu totul alta poveste.

| 456deea a răspuns:

Este clar ca baiatul ala. vrea sa te faca geloasa cu recucerirea, poate nu te placea si el zambeste-i spune-i ca vrei sa discuti cu el nu parea dispee okke? Intreaba-l despre actuala si zii ca ti se pare dupa spusele lui de trebuie fa-l sa creada ca esti cu cineva baietii vor ce nu pot avea afla daca te mai place pana la urma daca te iubea cu adevarat o parte din acea iubire a mai ramas in inima lui. cati ani ai? sa stiu cum sa abordez situatia

| Uzumaky a răspuns:

Incearca sa fi genul de persoana care erai la inceput sau afla(de la sora lui, sau de ori unde)ce fel de fete ii plac si incearca sa faci in asa fel incat sa fii mai aproape de caracterul acela de fata si poate il vei "avea"inapoi.Si cel mai important e sa ai rabdare si sa ii spui in fata ce vrei.De obicei baieti se plictisesc de faza te iubesc nu te iubesc si nu o sa mai incerce. Aaaa si fii spune-i ce vrei dupa ce vezi ca nu vrea sa faca el primul pas.

| lovelygirl0 a răspuns:

Crede-ma ca nu o sa apara raspunsuri din alea cum ai spus tu... ci m-ai degraba ca esti analfabeta.