| helphelphelp a întrebat:

Hei, TPU! E adevarat ca baietilor le place sa te joci in parul lor?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,mie imi place mult, eva imi pieptana barba si parul in gradina eden

| sierra1 a răspuns:

Dar dacă e vorba de mătreață, nu place niciunuia (mângâietorul și mângâiatul)

| helphelphelp explică (pentru sierra1):

Nu chiar asa? adica sa te joci usor in parul lui si sa i-l dau asa cum si-l face el cand se aranjeza

| Hanryk a răspuns:

Nu prea, cel putin mie nu mi-ar placea. Mai ales daca tipul isi face freza cu o tona de spuma si fixativ.