| Shophie21 a întrebat:

e un baiat de care are imi place si aseara am vb pe mess si lui ii place de mine asa a zis.si de dimineata la scoala a vazut ca sunt mai retrasa si i-a spus cuiva ca nu ii place de mine ca sunt retrasa si ca nu sunt genul lui si ca nu o sa fie nimic intre noi. cand am intrat in clasa..ma bufnit plansul si in pauza cand imi trecuse u venit 2 baieti la mine si apoi a venit si el si mi-a zis "hai sa vb" si eu i-am zis "nu". si apoi ultima pauza am iesit..si am vb putin..si a zis sa il pup cand am plecat acasa m-am intalnit cu el si iera suparat. Lui ii plac fetele care alerga dupa el.Care se bat cu baietii.Cu el.Eu nu sunt genul. Si nu imi spuneti sa il las in pace ca nu pot.Deja sunt prea indragostita si nu mai am ce face. Un sfat va roog. FUNDAA

Răspuns Câştigător
| tweety96 a răspuns:

Pai a zis ca nu-i place ca esti retrasa nu ca nu te place.Intra si tu in vb cu el nu stiu mai ales daca esti cu el in scoala.Lasa ca asa e la inceput mai greu, dar vei vedea ca pe parcurs o sa prinzi curaj.
orice subiect e bun, dar cauta ce lucruri ai cu el in comun(muzica, prieteni, filme preferate si multe altele)
sper sa reusesti ce iti doresti:*

4 răspunsuri:
| tweety96 a răspuns:

Daca esti sigura ca il placi si ca te place eu zic sa mai prinzi putin curaj sa vorbesti cu el.Asa va veti cunoaste si mai bine si daca va fi sa se intample cv intre voi, asa va fi la timpul potrivit.
spor:*:*

| Shophie21 explică (pentru tweety96):

Dar ce sa ii zic? Si in + el a zis ca nu ii mai place de mine ca sunt retrasa.

| Shophie21 explică (pentru tweety96):

Mersii muult
:*

| tweety96 a răspuns (pentru Shophie21):

Npc scumpa:*:*

| tweety96 a răspuns (pentru Shophie21):

Pai a zis ca nu-i place ca esti retrasa nu ca nu te place.Intra si tu in vb cu el nu stiu mai ales daca esti cu el in scoala.Lasa ca asa e la inceput mai greu, dar vei vedea ca pe parcurs o sa prinzi curaj.
orice subiect e bun, dar cauta ce lucruri ai cu el in comun(muzica, prieteni, filme preferate si multe altele)
sper sa reusesti ce iti doresti:*