| ToxicEcstasy a întrebat:

Hei TPU.
Eram inora de dirigentie si dirigu' facea prezenta. Si cand mi-a strigat numele am spus : Asa ma cheama. x_X
Si s`a enervat tare si mi-a spus : "Vrei sa-ti spun si eu ceva de ma`ta". Si a spus ca-mi scade nota la purtare.
Ce pot sa fac? Mi`e frica. mi-a pus 9 in catalog la purtare cu creionul, cum as putea sa-l conving sa nu mi`o mai scada. Eu vroiam sa fac o mica gluma si vad ca l-a deranjat.
Imi pare atat de rau.
Daca o sa`mi puna 9 la purtare o sa mi se bage la dosar si nu voi putea intra la ce liceu vreau? Imi pare foarte rau.
Numai la asta ma gandesc
Chiar vreau sa-i arat ca-mi pare rau ca am spus asta. Ce pot sa fac. Mi`e frica:-s

Răspuns Câştigător
| BiieBiebs a răspuns:

Cati ani are dirigu` tau? E nesimtit. Adica uh spui: "Asa ma cheama x_X" si el "Vrei sa-ti spun si eu ceva de ma`ta" Adica el o fi crezut rolling on the floor ca i`ai spus de ma`sa sau? ca nu inteleg. Si eu am diriginte rolling on the floor si eu am facut la fel rolling on the floor da` s`o uitat urat la mine si mi`o aratat cu degetul atata tot rolling on the floor da` ne-am ras cu toti rolling on the floor f
Faza e ca poti sa ii spui ca: "era doar o mica gluma si ca nu se va mai intampla de acum inainte PROMIT" chatterbox si ii vei arata ca nu o sa mai faci asa ceva straight face CLAR? waiting

| ToxicEcstasy explică (pentru BiieBiebs):

Vreo 45?laughing). E prof de sport si e un ciudat care se mangaie singur pe fund cand merge rolling on the floor). Thm. o sa-i spun ca-mi pare rau. dar nu stiu daca o sa ma ierte.:-s
Ms si celorlalti pentru raspunsuri >:d

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Eu m-as duce la director sa il reclam, ce dracu asa se vorbeste in calitate de profesor/diriginte...

| Simiina8 a răspuns:

Daca a scris cu creionul probabil nu o sa ti-o scada. Poate a vrut doar sa te sperie.Si la altii sau intamplat. Sper ca ti-am fost de mare ajutor :*

| YoKo399 a răspuns:

Te poti duce la directorul/directoarea scolii sa-l reclami:d