| Miru987654321 a întrebat:

Este un baiat farte popular care mereu imi zambeste,vorbeste cu mine,m-a luat de mana,m-a imbratisat,imi spunea "iubi",a vrut mai mult de atat dar am refuzat dupa asta in continuare imi zambea cand venea in vizita pe la scoala cand trecea pe langa mine ma mangaia,am iesit cu el afara,prietenii lui mi-au spus ca ma iubeste,odata eram cu niste fete in parc pe o banca si a venit el cu niste prieteni si s-au asezat pe banca din fata si am vorbit,a glumit apoi peste cateva saptamani am iesit cu el si cu alti baieti afara si mi-a pus multe intrebari indecente, mi-a facut multe complimente.dar acum nu preea ma saluta in public mai mult cand sunt singura.Una din probleme e ca el este cu 4 ani mai mare are16 ani si nu cred ca ma place,,,chair daca mi-a dovedit totusi nu prea cred deoarece lui ii cam plac fetele, insa nu se comporta cu ele cum se comporta cu mine.Voi ce credeti? ma iubeste?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca nu te iubeste, esti prea mica pentru el

| Catalin150396 a răspuns:

Esti fraiera daca nu te **** cu el laughing)

| Miru987654321 explică (pentru Catalin150396):

Imi pare rau, dar nu-s o curva

| Catalin150396 a răspuns (pentru Miru987654321):

Scuza-ma eram prea bine dispuswinking
parerea mea e ca nu te merita si se gandeste doar la sex, faci ce vrei!
Te pup! :*