| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, eu am o mica intrebare. Maine trebuie sa plec la spital pentru niste analize si o sa fiu internata cam 3 zile. Nu sunt bolnava sau ceva de genu. Ma intrebam daca nu stiti ce as putea face cu timpul meu petrecut un spital. Eu am cateva idei dar as vrea si parerile vosatre.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Te joci pe telefon, citesti ziare, stai pe net.

| Lostlyric a răspuns:

Citesti o carte sau faci maratonul unui serial pe laptop ori, iti suni toti prietenii, pe rand, sa vina in vizita happy

| Chubby2104 a răspuns:

Poți să incepu să comunici cu persoanele de vârsta ta. O discuție pe o temă iubită de toți indivizii e precum un film uimitor. În caz de ești iubitor de cărți, îti recomand să citești cât mai mult si ceea ce îti place.