| DeeeaMyhhhaElla a întrebat:

Hei TPU.
Eu am parul foarte tocit si nu sunt doar varfurile este tot parul.
Si ar trebui sa ma tund cheala :]-dar nu o s-o fac.
Ce pot sa fac pentru a reface parul?

Dau funda dupa ce vad ca a functonat.

3 răspunsuri:
| NorthernFall a răspuns:

Paiii,mai intai tunde putin din varfuri, si apoi iti poti face o masca hranitoare. Eu imi faceam cu galbenus de ou, ulei de masline, ulei de ricin si putina zeama de lamaie. Le amesteci si intinzi pe par de la radacina la varf, la mine a functionat. Si pentru rezultate mai bune maseaza scalpul cat timp ai masca pusa. Bafta!

| yuupp a răspuns:

Eu mi-am tăiat din varfuri si după acea mi l-am ținut impletit si nu mi sa mai ros si asa

| LivingLouder a răspuns:

Incearca cu diferite sampoane gen garnier, head and shoulders
Din acestea pentru varfuri tocite