| Floricicaaa a întrebat:

Hei,TPU! Eu as vrea sa-mi public unele "scrieri" la revista Cutezatorii! Stiti cumva cu cine ar trebui sa vorbesc, adresa sau daca se plateste? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Salut. Trebuie sa lasi un email pe adresa revistei cu tot cu ''scrierile tale'' ca sa te citez, devenind colaborator. In timp poti sa devii redactor la ei, daca esti cu adevarat buna. Evident ca nu esti platita (nu acum, acum se considera ca ei iti fac tie o favoare publicandu-te). Ce scrii? Proza, poezie? Sunt chiar curios.

3 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Ia adresa din revista. devii colaborator si nu platesti

| Floricicaaa explică:

Ah,ok,dar o sa fiu platita? Pentru ca strang bani pentru o chitara happy

| Floricicaaa explică:

Proza...Multumesc mult happy