| deliaalexandra a întrebat:

Hei TPU, eu ma supar din orice si nu stiu de gluma, ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa stii sa difrentiezi o gluma de ceva serios. Daca o persoana spune ceva de tine, sau ce ai facut tu, razand, nu o pune la suflet, razi si tu, nu te supara pe acea persoana, chiar poti continua cu o patanie a altcuiva sau macar zambeste. Gandeste-te ca era in spirit de gluma sau ca sa mai inveseleasca atmosfera.

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sa ai mai mult umor, nu e placut sa ai persoane suparacioase in grup.

| Memecy a răspuns:

Cei mai deştepţi oameni pe care i-am întalnit erau foarte greu de supărat, ba mai mult, dacă cineva voiau să îi supere mai puneau şi paie pe foc...
Dacă acuma tu o să tragi concluzia că cei care se supără din orice, via Delia, nu sunt deştepţi... laughing bun venit în lumea generalizării pripite

| William a răspuns:

Tu esti in poza? Ai putea sa mai slabesti. laughing Nu ai ce sa faci.

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns:

Cu frumusete te-a inzestrat mama natura, nimic de spus!

Răspuns utilizator avertizat
| EmanuelKant a răspuns:

Sa nu te mai superi din orice si sa stii de gluma, simplu nu?