| AnaAreMere05 a întrebat:

Eu mai am un cont pe acest sitte, dar l-am facut si pe acesta doar ca sa pun intrebari pentru ca celalalt mi-a fost descoperit de dusmanca mea de moarte si vreau sa pun intrebari si despre ea si nu pot face asta fara sa o jignesc.As vrea sa va intreb cum as putea gasi si eu profilul ei pe TPU.As putea sa il gasesc cumva in functie de adresa ei de E-mail sau ceva de genul asta? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| LovelySmile98 a răspuns:

Buna! Pai prin e-mail nu cred ca poti.Doar daca ii ceri sa-ti spuna numele ei de cont sau il afli de la cineva.

| MyKy08 a răspuns:

Intreab-o care este numele ei de cont happy