| RainbowDash a întrebat:

Hei TPU.
Eu si colegul meu de banca ne intelegem foarte bine. Ca fratii.
Pana cand am aflat ca ma place. De cand am aflat se comporta ft ciudat. Eu nu il plac.Ma rog nu asta conteaza.
Eu am o prietena virtuala. I-am trimis o poza cu el si s-a indragostit de el. In schimb el nu o place, doar vrea o iubita.
Aseara mi-a zis ca o place 100% si am simtit un gol in stomac. Mi-am dat seama cat de mult tin la el. El a zis ca pe ea nu o place, ci pe mine, dupa lungi discutii. Aseara chiar am simtit ca il iubesc. Eram asa de geloasa. Credeam ca chiar o iubeste pe tipa aia.
Totul s-a schimbat acum, dimineata. Nu mai simt nimic pentru el. Nimic.
Intrebarea este: Cum sa fac sa ii spun prietenei mele ca eu aseara l-am indepartat de ea pe baiat? Il vroiam pentru mine. Acum vreau sa ii impac. Ce ar trebui sa fac? Metode?!?
Dau fundita.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Gelozia asta...
Ia mai bine nu mai sta pana noaptea la calculator ca faci prostii si frangi inimi!

| WaterDrop a răspuns:

Stai linistita, o place.A zis asta doar in caz ca i`ai fi zis ca il placi si tu, dar intre voi doua se va multumi cu oricare.Asa ca nu te ingrijora si spune`i doar ca glumeai, apoi ofera`te sa le faci lipeala iar.Se va preface suparat o perioada apoi va fi cu ea, sau poate nu, depinde cat de nehotarat este si el.

| c0pil1n a răspuns:

Esti proastabig grin

| MarianaNiculescu a răspuns:

Depinde si de stare..De aia nu mai simti nimic pentru el

| Paulystar a răspuns:

Hmm... Inseamna ca il placi sau doar vrei sa te placa cineva. Mai intii, gindeste-te bine daca vrei sa ii impaci, caci s-ar putea sa-ti para rau dupa. In plua, el niciodata nu o va vedea pe fata aia. Tu nu stii cum e ea in realitate, si nici el. Poate e un hot de copii. Asa ca nu e nevoie sa ii impaci. Incearca sa vezi daca il placi, poate iese ceva. Fii atenta ce simti cind esti linga el, daca te rusinezi sau ai dureri in burta, inseamna ca il placi.