| Burlacu006 a întrebat:

eu vreau sa fiu cu o fata dar mie teama sa-i spun pentru ca, cred ca ma va refuza straight face ce ziceti sal rog pe un prieten de-al meu sa-mi faca lipeala?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E posibil ca din rusine, ea sa zica prietenilor tai ca nu te place. Cel mai indicat e sa-i spui chestia asta chiar tu. Nu e nici o rusine daca te va refuza, nu se poate sa fi placut chiar de orice fata. Cred ca stii tu vorba aia, incercarea moarte n-are happy.
Succes si o seara placuta!

| anabahebak a răspuns:

Eu sincer iti zic de multe ori au venit diferiti baieti sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu X si eu am zis din start nu pentru ca sincer nu mai suntem la gradinita sa punem pe colegu, pe colega sa vb in locul nostru... Eu sincer apreciez foarte mult curajul asa ca fa-ti curaj si intreab-o singur nu ai ce sa pierzi decat sa te tot intrebi daca te place si chestii din astea mai bine fa-ti curaj si intreab-o! :* Succes si sa ne spui si noua ce a raspuns :*

| ReSp3c7 a răspuns:

Salut, daca esti timid. si ti-e frica ca s-ar putea sa-ti pierzi cuvintele si sa te incurci roaga-l pe amicul tau. dar daca e totul ok. fa-o personal! va insemna mult mai mult pentru ea!happy bye, si succes!