| Bemineever a întrebat:

Funda la cel care imi da un raspuns adevarat!:In Twilight(prima parte)Bella s-a dus impreuna cu familia Cullen sa joace baseball.Stiti cumva la ce ajuta tunetul cand jucau? Ca era o secventa cu tunetul.Si inca o intrebare:In Breaking Dawn, ce i-a facut Edward Bellei cand arata ca era muscata? La sfarsitul filmului, dupa ce a nascut ca am vazut ca era plin de sange pe haine si la gura! Funfa cine da raspuns la ambele intrebari!

Răspuns Câştigător
| ExpertInLove a răspuns:

Nu era vorba doar despre tunet ci era vorba de furtuna deoarece in plaie se pot vedea cum se misca. Ei miscanduse foarte repede nu se vad asa bine de asta trebuia furtna. Si in Twilight Breaking Dawn Edward a muscat-o pe bella pentru ai injecta venin sa devina vampir si sa nu moara. Fundita? :-)

1 răspuns:
| ciprianb a răspuns:

La prima intrebare, nu stiu daca ti.ar putea raspunde cineva.In breaking dawn edward i-a inserat veninul lui in corpul Bellei ca sa nu moara.Se trezeste vampir.Got it?