| Bere_David_2000 a întrebat:

Hei TPU imi place de o fata dar si unui coleg el îi fura lucrurile si apoi el prinde si o pipaie dar ea zice sa o ajut si eu o ajut si colegi striga în gura mare ca o iubesc find ca ia m zis ca e frumoasa si colegul care o place zice minciuni despre mine dar ea imi zambeste mereu doar mie si acel coleg a zis ca sunt impreuna dar fata a zis ca nu e adevarat ce inseamna? fata ma place?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Spune-i ca iti place de ea, si vezi care este reactia ei. Nu asculta comentariile rautacioase ale colegilor tai, poate ei sunt doar invidiosi pe tine, pentru ca ai putea sa fi cu ea si ei probabil nu au pe nimeni. Vor doar sa se amuze pe seama ta, dar tu nu ar trebui sa le faci pe plac si sa nu iti pese de ce zic ei. Nu conteaza parerea lor.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru Bere_David_2000):

Sa ii spui sa inceteze, sau sa le spui celorlalti colegi ca ala minte. Si sa il pui sa dovedeasca, ca ceea ce spune este adevarat, si o sa vada ca nu poate, din moment ce nu e nimic adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru Bere_David_2000):

N-ai pentru ce! happy

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Awwww ce dulce