| Coccolino a întrebat:

Hei TPU.Imi place de un baiat, el mi-a spus ca ma place eu nu i-am spus inca nimic.am mai fost ca el 6 luni.ne-am despartit deoarece eu numai dadeam nici un semn de viata si el a hotarat sa fie ca alkineva...vad ca s-a schimbat foarte mult de atunci.nu prea stiu ce sa fac. ce sa ii spun da sau nu? Daw FUNDAlove strucklove struck

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

În primul rând te rog să foloseşti "cu" în loc de "ca". "Să fii ca o persoană" nu e aceeaşi chestie cu "să fii cu o persoană".

Dacă tu nu i-ai zis nimic tot timpul ăsta şi el şi-a găsit pe altcineva, ce te face să crezi că o să mai vrea să aibă de a face cu tine acum?!
Şi după ce că v-aţi despărţit pentru că TU nu ai dat semne de viaţă... Aşa e întotdeauna, roata ţi se întoarce şi tu nu poţi să îl mai ai.
Şi, normal că s-a schimbat. A învâţat din această experienţă a voastră.

| Coccolino explică:

Sa sti ca eu am folosit "ca" in loc de "cu" dar au modificat prin "ca" si am zis: ca am mai fost ca el 6 luni nu ca m-a intrebat acum 6 luni.ieri m-a intrebatwinking

| Coccolino explică:

Aaa si s-a schimbat in binewinking

| Coccolino explică:

Scz "ca" in loc de "cu" si au modificat "ca" happy corektezbig grin