| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Imi puteti da Subscribe: https://www.youtube.com/watch?v=4ZQYi1CzTlI Am mare nevoie de ajutor! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xRaduC a răspuns:

Salut! Cred ca ar trebui ca mai intai sa ai videoclipuri (cu continut) inainte de a avea subscriberi. M-am uitat la clipul tau si nu am fost impresionat cu nimic, deci nu am simtit nevoia sa dau like, drept urmare nici subscribe. happy
E bine ca vrei de pe acum sa iti faci reclama, dar daca produsul tau nu este indeajuns de satisfacator pentru ceilalti, nimeni nu-l va cumpara, si vei da bani pe degeaba ca sa faci acea reclama, daca intelegi ce zic.
Propun sa postezi vreo 3-5 clipuri care sa contina ceva (nu un introo!), iar abia apoi sa incerci sa iti faci cate putini subscriberi (o iei de la 0, incepi cu prietenii, rudele, parintii, apoi dai la scoala la colegi, apoi poti distribui si pe retele de socializare etc.). Sper sa nu te fi suparat daca nu ti-am dat subscribe, dar poate acest mic sfat te-ar ajuta mai mult decat un click.
Succes in continuare!