| Zapa_1628 a întrebat:

Imi puteti dau un sfat. Mie imi place de un baiat mai mare decat mine pe nume Marius(18 ani). Il vad in fiecare zi pe strada si ma saluta si alte chesti.Ieri eu era cu niste prietene si el se tot uita la mine.Credeti ca ma place si el intr-un fel? spuneti-mi va rog frumos si mie ce sa fac. Cel mai bun raspuns primeste FoonDita+Vot.

Răspuns Câştigător
| TheMaddyblu a răspuns:

Pai Zapa acum lasam la oparte varsta faza e in felu urmator depinde ce persoana e marog dupa cum neai zis tu da semne de a te place baiatu eu zic sa tineti legatura si mai apropiete de el nu trebuie sa te temi stii o incercare moarte n-arewinking succes:*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da te place tu date la el daca ai curaj.

| Nymphetamine a răspuns:

Uita'te la baieti de aceeasi varsta cu tine, caci e posibil sa stie ca-l placi si atunci normal fiind mai mare, iar tu mai mica si naiva poate sa-si bata joc de tine.oh go on

| DeCe a răspuns:

Pai nu am cum sa-ti zic eu tie daca tipul asta te place pentru ca nu ai dat nici un indiciu ca sa imi dau seama. Dar daca te priveste insistent si mai tot timpul, e foarte posibil sa te placa.E foarte usor sa iti dai seama, dar asta doar tu poti, dupa felul in care te priveste.

| Ralluca25 a răspuns:

Eu zic sa te porti frumos cu el nu-i da sperante prea mari acum ca e devreme vezi daca vrea o relatie serioasa cu tine si dupa incearca sa vezi daca poti sa-i spui sentimentel tale in fata daca isi pierde interesul pentru tine dupa cateva zile nu are rost sa mai incerci inseamna ca a fost o pierdere de timp pentru tine sa-i dai sperante

| PuMa2011 a răspuns:

1.Pai cati ani ai?
2. Daca e mai mare ca tine cu 4 ani in niciun caz nu vrea o relatie lunga cu tine.
3. Zici ca are 18 ani, poate te va agata si isi va bate joc de tine asa ca, umbla cu baieti de o varsta apropiata de tine
4, Nu ma lua in nume de rauwinking

| ana_3870 a răspuns:

In primul rand ai grija sa nu te indragostesti uh de el! asta e cel mai importatnt! gandeste te ca te place doar pentru ca esti frumoasa sau arati bine! da te pe langa el,zambeste i,saruta l pe obraz, glumeste cu el, incearca sa petreceti ceva timp impreuna doar voi 2:p sh vezi cum se comporta cu tine, ce iti zice! daca te place pentru ceea ce esti te va asculta cu atentie si iti va zambi cand uh ii vei zambihappy mult noroc!love struck