| Alexa019 a întrebat:

Hei, TPU! Imi puteti spune si mie niste seriale cu adolescenti care sa aiba si un personaj feminin mai goth sau rock? happy Daca puteti face si un foarte scurt rezumat ar fi mi mai bine. Va multumesc. Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| nuamnuvreau a răspuns:

Si in The Secret Circle e Faye, una mai a naibii care e ceva mai rockthinking In Pretty Little Liars e Aria, care se imbraca mai rock. Ambele seriale sunt smecherewinking

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

In Gossip Girl apare o fata Jenny care este gothwinking

| Alexa019 explică:

Va multumesc. La Gossip Girl si la Pretty Little Liars deja ma uit. Voi incerca The secret circle. Intre timp ii astept si pe ceilalti daca mai stiu alte seriale happy

| SecretLove a răspuns:

10 things I hate about you.happy