| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU imi puteti zice cum sa sterg pozele din albumul de pe facebook la poze de profil? ca nu scrie nicaieri

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Colors a răspuns:

Albumul cu Poze de profil nu se poate sterge, poti sterge doar pozele din el!

Funda?:*

| Colors a răspuns:

A,imi cer scuze, am crezut ca doresti sa stergi albumul...de exemplu intra pe album, intra pe poza si da la obtiuni unde scrie sterge poza! Si gata!

| LargeKidda a răspuns:

off. e asa simpu sigh dai pe poza. si undeva jos o sa scrie Optiuni... ti mousul acolo si o sa-ti scrie delete this is picture sau sterge aceasta fotografie. e simpluuuuu :* vreau fundita big grin;batting eyelashes

| alexandruliviu a răspuns:

In primul rand intri pe profilul tau, dai click pe fototgrafii si dai click pe albumul respectiv
in sus scrie ''editeaza albumul'' scrie langa unde ai facut fotografia, si dai click pe el iti va aparea undeva sus sterge albumul dai ok si gata