| catty443 a întrebat:

happy imi spune`ti si mie cateva filme de groaza?batting eyelashes dau fundita la cele care`mi plac cel mai mult devil-

Răspuns Câştigător
| LikeASunset a răspuns:

The ring

8 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

The exorcism of Emily Rose
The grudge 3
Fetita din fantana
The unborn

| cristina a răspuns:

Saw toate 1 2 3 4 5 6
the grudge ti-l recomand
casa celor 1000 de cadavre
cabana bantuita

| Maiels a răspuns:

Mai scary Movie e o COMEDIE nu e film de groaza, dar saw este foarte bun

| Asdgjkjgs a răspuns:

Amuzament (stiu ca titlul nu prea suna a horror dar e un film tare)

| abcdefg a răspuns:

Silent Hill si The Ring. Si incearca si Saw 6 asta daca nu vrei sa dormi o noapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Shutter 2004 e unul foarte foarte scary.sigur imi dai fundita dupa ce il vezi big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Barbie_9156 a răspuns:

Silent Hill
Saw
Room 6