| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU-istilorwinking. As vrea idei :in ce as putea sa ma costumez la un carnaval(ceva simplu si dragut). Initial am vrut vrajitoare, dar acum aflu ca si prietena mea vrea asa.
P. S.:Nici Craciunita nu pot, asta va fi o alta tipa.

4 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Femeie drac,;-? Femeia pisica, o fantoma ai putea laughing, Ingeras, Albina, Regina, Printesa, Femeie pirathee hee.

Bafta!

| Katerine a răspuns:

Ai putea fi femeia pisica, sau vampir, sau chiar o printesa.

| llucixxl a răspuns:

Hmmm...într-o...macara?

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Eu spun zombie fata cu cap de mort femeia dovleac fata lui mos craciun, fundita please