| albertdoarme123 a întrebat:

Hei TPU, iubita mea a facut niste poze cu fostul ei iubit si i-am cerut niste explicatii deoarece sunt o fire geloasa, ea mi-a spus ca s-au intalnit la magazin si baiatul i-a cerut sa mai steie de vorba, dupa si-au facut niste poze si au plecat fiecare acasa... Voi ce credeti, eu sunt foarte geloooos.

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Eu n-aş face poze cu toţi care-mi ies în cale la magazin. Ar trebui să aveţi o discuţie, să îi spui că tu crezi că te înşeală. Dacă se enervează şi se supără, ceva nu e bine.

| AlexandraCris a răspuns:

Cu gelozia nu rezolvi nimic. Eventual doar îţi enervezi iubita. Depinde de poză. Dacă îmbrăţişaţi poate mai au sentimente unul pentru celălalt. Dacă doar e doar un selfie în care el apare lângă ea zâmbind şi atât, poate pur şi simplu au rămas amici. Acum o întrebare la care să îţi răspunzi sincer. Dacă fosta ta iubită te-ar opri pe stradă şi te-ar ruga să faci o poză cu ea să o pună pe site-ul "X" sau "Y", ai refuza-o? Pentru că o poză nu înseamnă că ei sunt împreună. Eu zic să fi atent dacă ea vorbeşte mult cu el şi la gesturile pe care le face. Dacă nu vorbeşte cu el şi nu se răceşte faţă de tine, înseamnă că sunt doar amici. happy

| albertdoarme123 explică (pentru AlexandraCris):

Pai a spus ca vrea sa faca o poza de amintrie ca acel baiat pleaca o perioada in alt oras si se intoarce iar numarul pozelor au fost in jur de 3-4-5 daca ar fi fost doar o amintire presupun ca facea doar 1... iar pozele au fost ceva gen dar din fata si evident persoanele mai mari la varsta : https://www.google.ro/......ps?/search

| albertdoarme123 explică (pentru AlexandraCris):

A spus ca a facut pozele ca amintire ca pleaca undeva dar se intoarce si au fost in numar de 3-4-5 poze parca, eram pe afara cu iubita si a zis : Uite vrei sa iti arat ceva? Mi-a aratat pozele si m-a intrebat : Gelos nu? Eu i-am raspuns ca nu sunt dar de fapt eram. in fine si pozele au fost (baiatul a luat-o de talie pe fata adica cu mana in jurul taliei si au facut poze)

| albertdoarme123 explică (pentru AlexandraCris):

De ce nu apare raspunsul care l-am dat?