| jan33tt a întrebat:

Hei TPU.joc ladypopular si sunt la nivelul 2.am misiune sa devin brutar? cum devin? am studii de bucatar si lucrez la birou... funda

3 răspunsuri:
| 乃ŪMMĪĪ a răspuns:

La nivelul 2 ai misiunea de a fi bucatar nu brutarlaughing citeste mai bine si cautama

| jan33tt explică:

Ia slujba de brutar.Aceste torturi arată delicios! uite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te duci la oras si dai acolo unde scrie locul meu de munca...acolo iti apare o fata cu un calculator sh de aici stii dar in caz ca nu stii iti zic eu:dai cat vrei sa muncesti(30 min., o ora, 8 ore.)sh dai accept. dar trebuie sa astepti 8 ore(sau cat ai ales acolo)sh dupa aia treci la lvl. urmator) sper ca te-am ajutat...