| boOboO_4917 a întrebat:

Hei >TPU: m-am certat cu o piretena acum cateva zile din cauza ca nu am putut merge la patinoar crying( ea este foarte suparata pe mine si nu stiu ce sa fac este cea mai buna prietena a mea m-am gandit sa-i daruiesc un cadou iar pe o foaie sa-i scriu cateva randuri dar nu am nici o ideecrying ma puteti ajuta?happy Dauu fundit`sSa.puppy dog eyes Va rog frumos! Imi trebuie urgent.happy

Răspuns Câştigător
| pinkflower a răspuns:

Eu zic sa nu ii scrii nimic si in nicu un caz sa ii daruesti ceva ca doar nu te-ai certat cu iubitul tau. Mai bine vorbeste cu ea si spune-i adevarul cauzei ca nai venit la patinoar si te va intelege. O sa te mai certi tu cu prietena tah, ai sa vezi tuh, dar nu trebuie sa te strezesi la oricare
cearta de a voastra. pupici:*

1 răspuns:
| haiZI a răspuns:

Sau poti sa-i daruiesti totusi ceva simbolic iar pe foaie scrii ce simti.Cu cat va suna mai prostut si stupid, cu atat mai bine.
Asta daca prietena respectiva chiar merita si e importanta pentru tine.pa