| Lorii3 a întrebat:

M-am certat cu un baiat deoarece nu stiu sa sarut si i-am spus asta dar nu a inteles. Acum nici nu ma mai baga in seama si incearca sa stea doar pe langa fete, acest lucru facandu-ma geloasa. Ce sfaturi imi dati?( Nu as vrea sa ma duc sa vorbesc cu el pentru i-am cerut scuze dar nu a reactionat) :** Funda

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Lorii, nici nu stie el ceea ce a piedut, iar tu nu uita ca esti fata si pentru asa ceva nu trebuie sa-ti ceri scuze. Bucura-te ca ai scapat de un badaran si nu mai fi suparata, nimeni nu s-a nascut invatat. Curand vei rade singura de aceasta intamplare.

6 răspunsuri:
| DewLoWoofy a răspuns:

Fă-l şi tu gelos. Stai cu alţi băieţi, cu alte fete, dovedeşte-i că şi cu şi fără el e la fel. Şi să fii fericită, să nu pari deloc tristă şi încearcă să îl ignori, atunci va veni la tine imediat puppy dog eyes Şi încă ceva, mergi la un alt băiat mai experimentat şi roagă-l să te ajute cu sărutatul, astfel să poţi învăţa. Nu uita, totul va fi bine în final :* :* Mult succes!

| positivity a răspuns:

Ești sigură că tipul ăsta te-a iubit?
Acceptă că te-a înlăturat din viața lui, uită-l!
Dacă dintr-un motiv atât de stupid vă certați, relația voastră nu are rost!

| tzus a răspuns:

Invata un lucru " Esti fata si pentru nimic in lume nu trebuie sa-ti ceri scuze in fata nu-i barbat, ei fac asta ca sa ne umileze ca vai ei sunt perfecti " laughing si chestia asta cu sarutatul laughingo inveti in timp si nu toata lumea saruta perfect laughing...nu ai dc sa stai suparata. nu te merita, nu e facut pentru tine.baieti ca el nu mai cauti.cauta ceva mai sus de cat el.si cu timpul ar sa inteleaga si el ca te-a pierdut si nu a stiu sa te pretuiasca

| Lorii3 explică:

Multumesc la toti! :*