| denis57612 a întrebat:

m am gandit sa ii fac cadou de craciun unei prietene (colege) un glob din acela cu o poza cu noi. pe spate am posibiliatatea sa pun tot poza sau sa scriu ceva. Eu m-am gandit ca ar fi mai frumos sa scriu. Dati-mi si mie idei ce sa scriu (eventual ceva despre prietenie sau nu stiu ce). Apropo, sunt baiat si atat eu cat si ea avem 16 ani

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Scrie ceva original, din suflet, sa nu fie copiat nimic de pe net. E cel mai ok happy