| ριтιкαα a întrebat:

ma vad cu un baiat de geva timp si e cam prima mea relatie cum sa ma comport? cum sa il atrag? poate vi se pare o prostie dar eu tin foarte mult cont de zodi... iar el este gemeni, cum le place gemenilor intr-o relatie?
cine imi poate da sfaturi despre cum sa ma port in relatie? cum sa il atrag? si ceva si despre gemeni...
dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

In general gemenii sunt foarte fericiti, traiesc in lumea lor dar partea proasta e ca nu le poti spune ceva ce nu ar vrea sa auda sau sa te certi cu ei pentru ca sunt ei pasatori cat sunt cu tine, dar sunt si orgoliosi si o tin pe a lor. Acuma cum sa te comporti in relatie: ei bine... trebuie sa te comporti simplu... doar fi tu big grin daca nu te place asa cum esti atunci nu cred ca merita sa ii oferi iubirea ta. :3 Ce zici?smug

3 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Zodia Gemenilor este o zodie a aerului, motiv pentru care sunt voioşi, fără de griji, trăsături care sunt valabile şi în ceea ce priveşte viaţa lor sexuală. Reprezentantul acestei zodii poate avea mai multe iubite/iubiţi, dar odată ce se îndrăgosteşte, va deveni partenerul cel mai tandru şi cel mai atent de pe Pământ. Momentele de tandreţe cu partenerul/partenera, le va începe întotdeauna cu mângâieri lente, atingând mai întâi, cu vârful degetelor, gâtul, palma celuilalt… Şi de aici urmează restul poveştii… Gemenii sunt adorabili.
sa vad fundita si votul happy daca mai ai intrebari astept sa ma intrebi

| NYK4u a răspuns:

Mai bine lasi zodiile sa isi vada de treba lor, tu ar trebui sa iti vezi de treaba ta si sa nu grabesti lucrurile mai ales ca e prima ta relatie...lasa lucrurile sa curga de la sine, daca sunteti impreuna inseamna ca v-ati placut si asta nu o sa se schimbe prea repede.Plus ca totul e mai fumos cand vine pe neasteptat.

| TheAG a răspuns:

Sunt gemeni laughing doar fi tu insuti tongue