| soricori a întrebat:

Mai intai va rog sa imi scuzati categoria, caci n-am gasit o categorie potrivita problemei mele. Asa, acum sa trecem la mine:
Am visat aseara ca cineva ma tot urmarea si ma tinea de brat. Incercam sa ma intorc sa vad cine e, dar persoana respectiva se rotea in jurul meu astfel incat sa nu ii descopar fata. La un moment dat am reusit sa ii vad fata dar cand m-am uitat fata persoanei era in ceata si nu puteam sa vad bine, insa mai mult parea ca o fata. Dupa ce i-am vazut fata persoana respectiva a fugit. Apropo, actiunea se petrecea in fata scolii mele. Ce credeti ca inseamna acest vis? Fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| littlepie a răspuns:

Pai...parerea mea ar fi ca acest vis se poate interpreta in mai multe feluri... in functie de momentele prin care treci in viata ta alegeti una din urmatoarele: s-ar putea sa cauti niste raspunsuri in viata ta dar nu stii de la cine sa faci rost de informtiile respective SAU cineva din jurul tau pe care il consideri cel mai bun prieten de fapt e exact inversul. fata acelei persoane era in ceata inseamna ca nu o cunosti cu adevarat.atunci cand o sa iti dai seama care e adevarata lui/ei fata o sa vezi ca o sa te paraseasca. nu ca pana acum ar fi fost langa tine cu trup si suflet dr macar asta e impresia e care ti-a lasat-o. sper ca te-am ajutat:*
PS chestiunile astea incearca sa le gandesti logic dr in acelasi timp sa faci legatura si cu sentimentele tale din viata de zi cu zi. popici:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa insemne, nimic. Nu mai credeti ma in vise ca de aici vine si expresia "nu mai zice tot ce-ai visat azi noapte" in sensul ca sunt minciuni. Si eu am am visat in decursul vietii ca sunt fugarit de diverse animale salbatice si nu mi s-a intamplat asta nici macar o data.

| Carmen100 a răspuns:

Nu inseamna nimic, visele nu sunt reale. Si eu am avut tot felul de vise ciudate gen ca sunt urmarita sau ca ma sarutam si nu mi s-a intamplat nimic happy
Deci stai linistita

| Alex2Shukaru3Mortalu a răspuns:

Eu doar iti doar un sfat! Cred ca e o fata de care esti apropiat adica de care iti place si te-ai gandit in seara aceea la ea!