| Tauwinking a întrebat:

Maine e ziua unu prieten (16ani) si am vrea sa-i facem o surpriza, dar nu stim ce (suntem mai multi, da)! (

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Puteti sa-i organizati petrecerea acasa la el impreuna cu parintii lui ca el sa nu afle. Incercati sa decorati o camera cu baloane si scrieti pe ele 16 si La Multi Ani, in centrul camarei sa fie un balon mare cu confeti pe care sa-l spargeti si niste filme bune pe care sa le vizionati dupa tort.
FUNDA?