| Alexandraijk a întrebat:

mi am ars astazi genele foarte foarte rau. putin si paril dar nu conteaza. ma puteti ajuta? vreau ceva care sa ajute la regenerarea genelor. e urgent. am un banchet peste 2 luni si nu as vrea sa merg cu gene false. va rog, daca stiti vreo modalitatea spuneti mi. dau funda.

Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta foarte mult la regenerare, il poti aplica pe linia genelor 1-2 ori pe zi si vei vedea rezultatele, se gaseste in farmacie "Ulei de ricin de uz extern "
Sper ca te-am ajutat!