| alexandraplay a întrebat:

mi-am luat haine de scoala dar nu stiu daca sa le combin:blugi skinny taiati deschisi la culoare un hanorac cu gluga maro dar este subtire si tenesi roz sa le combin? funda cele mai bune raspunsuri astep cat mai repede raspunsurile

1 răspuns:
| mihaamihaa98 a răspuns:

Hai ca hanoracul mai merge la blugii dar tenesii roz nu prea merg decat daca sunt :Albi, Negri, sau maro.dar daca tie iti place cum arati ii problema ta is hainele tale si nimeni nu ar trebui sa te critice cum arati.asta a fost parerea mea. Funda?