| SoranaCatalina13 a întrebat:

Multi dintre voi stiti tatuajul Antoniei,cu ochiul ei verde pe bratul stang!happy Dupa cativa ani as vrea sa imi fac unul. Dar nu sunt prea siguralaughing Imi place mult,si chiar ma reprezinta si pe mine,avand in vedere ca seman destul de mult cu Antonia,si am tot ochii verzi!happy Whatever, as vrea sa imi spuneti despre durere. E suportabila? Si daca ati putea sa mi-o comparati cu cevahappy Multumesc anticipat! Ofer fundita!:*

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Acum te reprezinta, peste cativa ani nu isi mai aminteste nimeni cine a fost Antonia. Iar tatuajul tau e tot acolo si costa mult mai mult sa il scoti decat sa il faci.
Gandeste-te de mai multe ori inainte de a-ti face un tatuaj sau un piercing!