| Anonimx2001x a întrebat:

Nu stiu cum sa-i scriu unei fete de care imi place. Vreau sa-i scriu de ceva vreme si nu stiu cum s-o fac. Facem cam aceleasi chestii in timpul liber cum ar fi tenis sau fotbal. Avem prieteni comuni, dar noi nu ne cunoastem doar ne vedem uneori la scoala pe hol. Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Dacă nu știi nu îi scrie. Un om normal ar trebui să știe să exprime ceea ce simte dacă simte. E normal să o placi, arată-i că ți-a captat atenția. Ce-o ieși, o ieși.