| Maria_Agape_1982 a întrebat:

Nu stiu daca e buna categoria, dar nu asta conteaza...
Ideea e ca peste o saptamana e ziua mamei si nu am prea avut timp sa ma pregatesc. In sensul in care am avut olimpiada la franceza, engleza si romana... Oricum, astea-s doar detalii... Doar cadoul e o problema...
Mi-a spus ea, printre altele, ca ar vrea o geanta noua. No problem! Asta se rezolva! E doar o geanta!
Dar nu vreau sa ii iau doar atat.
Asa ca mi-am folosit "șarmul" ca sa aflu ce ar mai vrea... Si... A vazut ea pe facebook niste filmulete in care iti arata cum sa iti faci unghiile foarte profesional acasa. A inceput sa adore clipuletele alea... Si asa a ajuns sa afle de o chestie, de care eu habar nu aveam pana acum, pe care o pui efectiv in jurul unghiei, nu pe unghie! si dupa ce iti faci manichiura nu ramane decat sa dezlipesti efectiv chestia aia de pe piele.
Ea vrea chestia aia.
Si o sa i-o iau.
Dar nu stiu cum se cheama... Voi stiti? Si daca aveti, de la ce firma e, cum se numeste, de unde ati luat-o? Ajutati-ma va rog!
Si daca vreti, puteti sa imi dati alte idei de cadou? In maxim 100 de lei( si nu parfumuri sau alte chestii... vreau ceva original!)

Mersi anticipat!(dau fundaaa)

Răspuns Câştigător
| doglover317 a răspuns:

Peel of base coat se numește, dar cred ca doar de pe net îl poți lua(eu nu l am vazut in magazine). Poți sa îi cumperi un tort, cu o felicitare și o oja sau peel of base coat-ul ( ca tot spuneai ca îi plac videoclipurile pentru unghii ). Nu ar trebui sa fie prea scumpe + ca sigur o va emoționa gestul tău.
La mulți ani!

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Http://www.mynails.ro/products/id/176/matrite-konad/ Uite aici nu ma intreba de unde stiu.