| NoLoveNoStress a întrebat:

O fi o intrebare poate banala pentru. voi, dar pentru mine nu :D!
Prietena mea vrea sa.si fac cont pe www.conquiztador.ro.
Doar ca nu stie cum sa.si faca!
Eu am incercat sa o ajut dar nici eu nu mai stiu sa fac cont, deoarece inainte era mai usor sa faci cont dar acum e mai greu`!
Deci ce pot face?
Acoooord fundaaaaaaaaaa`! Rapid

1 răspuns:
| wildstrawberry a răspuns:

Buna! Daca mai ai conturi facute anterior e o problema.Adica iti trebuie alta adresa de e-mail ca sa-ti faci cont.Si trebuie sa-ti gasesti un nick-name nefolosit, pentru ca sunt foarte multi.In rest urmezi pasii de-acolo.Mult succes! Xoxo.