| AlleshiaBy a întrebat:

HEI TPU! o pretena de'a mai a vb cu un coleg de'a ei si i'a spus ca'l simpatizez, si daca lui ii place de mine, si el a zis ca da sunt draguta.si ea l-a intrebat da si? si el a zis ca poate o sa vb cu mine luni despre asta. ce credeti ca inseamna?

Răspuns Câştigător
| βeβeℓușa a răspuns:

Pai poate avea o mie de intelesuri. Baietii sunt un mister de nedescurcat dar care spun ca suntem curve! e exact invers. ma rog daca chiar il iubesti asculta pana la capat ce are de spus ca sa iti dai cu parerea adica ar putea sa iti spuna sa fii cu el ca nu te place(negativism) mooooltee... spera la ce e cel mai bine din partea lui si totul va fi bine uite eu spun sa nu o lasi balta de la un simplu nu [ daca se intampla] sa lupti in continuare! Iubirea e triumfatoare si poate fi eterna>:d< va iubesckk pe totzii♥ Funda?

| AlleshiaBy explică (pentru βeβeℓușa):

Mersi Chiar ma incurajat sfatul tau!>big grin

| βeβeℓușa a răspuns (pentru AlleshiaBy):

Stii...imi place sa ajut nu am nicio problema importanta si ma bucur de sansa de a ajuta e cineva si intrebaile mele favorite sunt de genu asta♥ daca mai ai nevoie de sfaturi uite id meu nu este neaparat sa le bagi pe TPU unde toti te injura si spun sa te izolezi>:d

| AlleshiaBy explică (pentru βeβeℓușa):

Ok.esti ff dragutabig hug imi dai iduu' ca nu mi l'ai scris?

| βeβeℓușa a răspuns (pentru AlleshiaBy):

Kidda.dixiide
:*:* asteptt big hug si sa stii ca nu toti userii sunt de treabapuppy dog eyes si fereste'te de uii ca sunt rai ♥

| AlleshiaBy explică (pentru βeβeℓușa):

Merci :* Ne auzim pe mess

| βeβeℓușa a răspuns (pentru AlleshiaBy):

Scumpaa cum a mers cu tipuuU? scuze dar nu pot intra pe mess big hug puppy dog eyes